Podle údajů Eurostatu je průměrná délka pracovního života v Evropské unii 35,4 roku, což je o 1,9 roku více než před deseti lety. V práci trávíme v průměru osm hodin denně, často do ní navíc dojíždíme, a tak není výjimkou mít s prací spojenou významnou část našeho dne. Práce tedy představuje pořádný kus našeho života na to, abychom v ní byli nespokojení.

Jak mám najít práci, která mě bude bavit?

Jak ale najít práci, do které budete ráno vstávat s nadšením, a která se zároveň stane vaším koníčkem? Sami si mnohdy neumíme poradit, jelikož nás brzdí naše zažité vzorce a představy, nebo se bojíme opustit zajeté koleje. Snadná a účinná pomoc, jak tuto situaci vyřešit, přesto existuje. Vyzkoušejte online koučink a najděte práci, ve které se budete realizovat.

Kariérový kouč najde cestu k práci vašich snů

Možná už jste slyšeli o metodách koučování, pomocí kterých odhalíte své silné stránky a ujasníte si své vize. Kouč a psycholog v jedné osobě byl dříve výsadou vrcholového managementu, dnes jej hojně využívají lidé na nejrůznějších pozicích. A dokonce už za dobrými koučovacími službami nemusíte jezdit nikam daleko, můžete totiž využít konzultaci s psychologem online a ušetřit tak nejen čas, ale i peníze.

Co vás při online koučinku vlastně čeká? Stejně jako u osobního setkání, i při online konzultaci budete pracovat na tom, abyste odhalili svůj potenciál, zjistili, pro jakou práci máte ty nejlepší předpoklady, a co vlastně opravdu chcete. Online koučink vám otevře nové úhly pohledu a pomůže převést vaše sny a vize do konkrétních kroků. I když probíhá konzultace s psychologem online, dostane se vám té nejlepší podpory, díky které budete neustále motivovaní a odhodlaní pokračovat na své cestě ke změně.

Pokud cítíte, že potřebujete změnu, ale máte obavy, nevěříte si, máte pocit, že nejste dostatečně dobří, abyste danou pozici mohli vykonávat, pak jste právě ve fázi, kdy je pro vás online koučink tím nejlepším řešením. Trh práce je stále v konjunktuře, firmy hledají velké množství pozic, ideální doba na změnu je tak právě teď.