Nabídek sedacích souprav je na trhu mnoho. Kdo však hledá kvalitu vyšší střední třídy, za kterou je ochoten i zaplatit, ne však jako za předražený luxus, může narazit. Právě v tomto segmentu se však etablovala firma Inelis. Ta dodává kožené sedací soupravy, které vydrží a odpovídají aktuálním designovým trendům.

Sedací souprava je centrem našeho bydlení. Musí nás reprezentovat, poskytnout pohodlí celé rodině, být odolná, snadno udržovatelná a ladit s celkovou koncepcí interiéru. Nechceme po ní zrovna málo. Proto velice záleží na tom, od koho ji kupujeme. První zdání může být totiž velice zavádějící. Fotografie dnes umí v lepším světle odprezentovat nejen nás díky různým zkrášlovacím filtrům a grafickým programům, ale i sedací soupravy. Luxusně se tvářící souprava přitom může ve skutečnosti vypadat o poznání hůř a její materiál nemusí vydržet ani pár měsíců.

Kožené sedací soupravy, které vydrží

Přesně touto cesto nechtěla jít firma Inelis. Již 20 let dodává čalouněný nábytek a kožené sedací soupravy, které jsou ve vyšší střední třídě. Přesně takové si naše bydlení zaslouží. Cenově odpovídají své kvalitě, nabízí perfektní moderní design a samozřejmě komfort. V sortimentu nechybí již zmíněné kožené sedací soupravy, ale rovněž látkové pohovky s perfektními potahy, křesla i čalouněné židle. Inelis není výrobce, ale dovozce renomované značky Steinhoff-Home. Další prestižní značkou v nabídce je německá značka SOFANOVA.

Kvalita se snoubí s ekologií

U sedacích souprav platí jednoznačně rčení: „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ Sedací souprava je vždy větší investicí. Když ji nekoupíme v dostatečné kvalitě, proděláme. Zatímco sedačka ve vyšší střední třídě nám vydrží mnoho let, a dokonce se nám oplatí investovat i do jejího repasování, u levné sedačky zjistíme, že jenom pouhé přečalounění nás vyjde 3× dráž, než je původní cena sedací soupravy. Tohle je neekonomické a též neekologické. Sedací soupravy a čalouněný nábytek od Inelis je jiný. Nabízí ideální poměr cena výkon a současně podporuje i trvale udržitelný rozvoj. Je totiž v souladu s principy ochrany životního prostředí.