Mladá generace je stále vzdělanější. Vysoká škola je standardem, doktorát již též není výjimkou. Jenomže ani to vše nestačí. Udržet se na trhu práce na dobré pozici, či dokonce růst, znamená vzdělávat se celoživotně. Třeba i formou manažerského vzdělávání Master of Business Administration.

Profesní vzdělávání je cestou ke kariérnímu růstu

MBA je celosvětově uznávanou formou manažerského vzdělávání pro podnikatele i management firem. K osobnímu rozvoji jej využívají i zaměstnanci na klíčových pozicích státních organizací a státní zprávy. Profesní vzdělávání se stalo dalším stupínkem nahoru k vyšší pozici, ale též k lepšímu zvládnutí manažerské role. Není to totiž jenom studium pro studium, což dokazuje i tím, že pomáhá rovněž soukromým podnikatelům, kteří se nepotřebují honosit dalším diplomem a titulem, ale spíše reálnými dovednostmi, které jim pomáhají dosáhnout úspěch.

O lidech na klíčových manažerských pozicích, o podnikatelích, ale i těch, kdo chtějí rychle růst v kariérním řebříčku, je však známé, že mají problém s časem. Úspěch či cesta k němu vyžaduje plné nasazení. Když se pak naskytne možnost pomoci si ještě studiem, mnozí to vzdají, protože studium vyžaduje čas. Obvykle přijdeme o víkendy, kdy je nutné někam dojíždět na semináře, nebo dokonce o celé týdny. Studium se takto může táhnout i pár let. Ani s MBA studiem to nebylo v minulosti jiné. Dnes se však objevují programy, které zažité formy vzdělávání mění.

Canadian Institute nabízí plnohodnotné on-line studium MBA

Program MBA na Canadian Institute je studium s mezinárodní akreditací EAOBS & IASBE. Je také členem EAIE (European Association for International Education). Jedná se o zcela nejmodernější formu vzdělávání s délkou studia 6 až 12 měsíců podle osobních schopností a požadavků na délku studia. Odradilo vás již vícekrát od studia to, že jste právě promeškali nástupní termín, či termín pro přijímací zkoušky? Tady žádné neděláte a studovat lze začít kdykoliv. Studium je navíc kompletně online, takže je mnohem menším žroutem času a zvládnete jej i při náročnějším pracovním nasazení a současné péči o rodinu. Studovat lze česky i slovensky. Všechny materiály jsou připraveny v těchto jazycích.

Online manažerské programy zlevňují

Na Canadian Institute najdete on-line manažerské programy za zlomek dřívějších cen. Studium MBA se aktuálně nabízí za 67 000 Kč bez dalších poplatků. Pro většinu studentů už jen samotné studium přinese u zaměstnavatele vyšší plat. Jeho absolvování pak vede k dalšímu zvýšení. Takže i pokud si studium platíte ze svého, vyplatí se vám a investice se rychle zhodnotí. Nemluvě o tom, že mnohdy dnes MBA studium nabízí jako benefit přímo zaměstnavatelé. Zkuste se na to zeptat a začněte studovat. Získat dovednosti a náskok před ostatními se vyplatí v každém věku a na každé pozici. On-line studium je efektivní, flexibilní a moderní formou plně nahrazuje klasickou formu výuky.