Když se řekne HiFi, laici si možná vzpomenou na 90. léta, kdy měli doma HiFi věže, v nichž byl zabudován kazeťák, rádio, gramofon nebo CD přehrávač a u této sestavy byly velké bedny. Dnes jsou HiFi produkty na pokročilé úrovni.

Co je classe delta audio?

Možná se divíte, že HiFi prvky vydržely do dneška. Popravdě, první produkty z tohoto segmentu vznikly už ve 20. letech minulého století, aparatury se používaly hlavně v kinech. Co je vůbec HiFi? Jde o přístroje, které umí reprodukovat akustický signál, takže jde o reproduktory, mikrofony a jiné prvky (někdy se označení používá pro celý záznam až reprodukci). Zařízení, označovaná jako Hi-Fi, najdou uplatnění i dnes a to ve velké míře. Dokonce se hojně prodávají prvky označované high-end audio, což jsou výrobky nejkvalitnější a nejdražší. Jak je to možné? Mohou za to sociální sítě. Jen si všimněte, jak mají různí influenceři, kteří streamují, vybavené místnosti. I když vysílají z obýváku, jsou obklopeni různými bedničkami, mají mikrofony jako z nahrávacího studia. Pokud chcete být úspěšní, musíte se jim vyrovnat a vybavit tak své domácí studio opravdu kvalitními HiFi soustavami. Například classe delta stereo prvky vám zajistí spolehlivé připojení k počítačové síti umožňující streamování, digital bypass režim zase umožní obejít digitalizaci analogového zdroje.

Jak streamovat? Pomůže vám classe audio

Hrajete například rádi počítačové hry a chcete sdílet svoji vášeň s ostatními na Twitchi? Pak byste měli mít classe audio prvky, jako je stereofonní předzesilovač, aby zvuk z vašeho vysílání byl co nejčistší a pro diváky co nejvíc příjemný. Mnoho classe prvků nakoupíte u firmy AV Center, jediném studiu, kde můžete porovnat výrobky High-Endových značek Chord Electronics, Accuphase a McIntosh. Nabízí se vám tak kvalita renomovaných značek z oblasti Audio-Video-Multiroom, s nimiž dosáhnete kýženého úspěchu.