Pravidelné odívání zaměstnanců není žádná banalita. Přece jen se bavíme o poměrně vysokých výdajích, které se i u menších firem vyšplhají na desítky a desítky tisíc korun ročně. Správně zvolené oblečení navíc zlepšuje pracovní morálku a chrání před zraněním. Jak na této důležité oblasti ušetřit?

Dejte sbohem maloobchodu

Příliš velké množství podnikatelů nakupuje veškeré pracovní oděvy v klasických maloobchodních prodejnách. Toto řešení je velmi nešikovné, a to i v případě, kdy máte zákaznickou kartičku. Pokud vlastníte firmu, máte nárok na mnohem výhodnější velkoobchodní ceny. Kde je získáte?

Dobrým příkladem je třeba tento velkoobchod textil. Daní dodavatelé vám poskytnou velkoobchodní ceny ihned po bleskurychlé registraci (potřebujete IČO). Nezáleží na tom, kolik oblečení budete objednávat – nemusíte si lámat hlavu s žádnými minimálními odběry.

V jejich nabídce najdete trička, polokošile, bundy, vesty, mikiny, čepice, tašky, pracovní oděvy, sportovní oblečení a mnoho dalších druhů textilu. Ať už se tedy pohybujete v libovolném odvětví, přijdete si na to své.

Řada dodatkových služeb

Zmíněný textil velkoobchod vlastní známá společnost Xfer. Tito odborníci zároveň poskytují pestrou škálu dodatkových služeb, bez nichž se jako podnikatelé určitě neobejdete.

Za zmínku stojí hlavně zakázková výroba oděvů přesně na míru. Budete si moci vybrat materiál, střih, velikosti i další specifika budoucích oděvů. Poté obdržíte zkušební vzorek. Na jeho základě se rozhodnete, jestli jste spokojení, nebo toužíte po úpravách.

Naprostou samozřejmostí jsou i potisky a výšivky. K tomuto účelu používá Xfer sítotisk, digitální potisk či nažehlování. Snadno si tak zajistíte firemní logo, slogan a další důležité reklamní prvky.