Koupě zahrady je nová kapitola v našich životech. Tento druh venkovního pozemku totiž vyžaduje neustálou údržbu a péči. Stejně tak vás donutí trávit více času venku, odpočívat a také si užívat s vašimi dětmi/vnoučaty. Bez čeho se rozhodně neobejdete?

Zahradní domek je základ

Možná jste i vy pořídili zahradu s prastarou chatkou, která se vám rozpadá před očima. Přemýšlíte, co s ní? Raději ji zbořte, aby nikomu neublížila. Její nahrazení totiž není nic složitého. V dnešní době si můžete snadno objednat šikovné zahradní domky, které si zvládnete sami složit během několika málo hodin (bez speciálního nářadí).

Podívejte se například na zahradní domek Lisa. Užitné rozměry 19,4 metrů čtverečních bohatě postačí pro kuchyňku, rozkládací pohovku, velkou skříň na oblečení, komodu i další nezbytnosti. Nejedná se přitom o jakousi náhradu klasických chatek – vše je vyrobené z kvalitního dřeva.

Nezapomínejte na své ratolesti

Během dlouhých letních dní na zahradě si možná pořádně odpočinete, ale vaše děti se budou nudit. Ty přece jen mají úplně jinou dávku energie, kterou potřebují vybít. Z toho důvodu myslete i na ně a pořiďte jim dostatek hraček.

Pro menší ratolesti jsou skvělým nápadem hlavně Montessori hračky, díky nimž rozvinou své pohybové schopnosti, motoriku i logické myšlení. Do venkovních prostor se hodí zejména dřevěné prolézačky s hlavolamy. Podívejte se na ně pod vloženým odkazem – budete překvapeni.

Co ještě nesmí chybět? Zahradní houpačky, dětská pískoviště nebo třeba koupací sudy? Pokud milujete cvičení a chcete tuto lásku vštípit i svým dětem, pak se spolehněte na workout hřiště. Ať tak, či onak, navštivte webové stránky oblíbeného e-shopu Skluzavky.cz a ihned se před vámi objeví výběr ze stovek a stovek produktů za pěkné ceny.