Vlastníte půjčovnu kol a rádi byste měli všechny služby pod kontrolou? Začněte spolupracovat s elektronickým rezervačním systémem Rezervátor.

Výhody rezervačního systému Rezervátor

Online rezervační systém půjčovnaRezervátor je možné použít pro nejrůznější typy podnikání a jeho tvůrci pracují neustále na rozšíření jeho služeb. V současné chvíli je přednostně určen pro provozovatele půjčoven kol, lyží či bruslí. Kdo chce jít s dobou, používá dnes nejrůznější elektronické rezervační systémy, které mu zjednodušují podnikání. Díky našemu Rezervátoru budete spokojeni nejenom Vy, ale také Vaši klienti. Získáte ucelený přehled o tom, kdy jsou Vaše kola půjčena a kdy jsou k dispozici dalším zákazníkům. Klienti naopak snadno díky online rezervačnímu systému Rezervátor zjistí, kdy si mohou zamluvit chtěné sportovní potřeby. Rezervátor se za Vás postará o veškerou organizaci služeb, vybere peníze i vytvoří doklady pro klienty. V případě potřeby obstará rovněž storna i s potřebnými doklady. Spolupracovat s Rezervátorem se vyplatí. Své o tom ví Singlekras Jedovnice v malebném prostředí Moravského krasu.

Navštivte Trutnov Trails

Milovníci trails stezek by si neměli nechat uniknout příležitost projet se na Trutnov Trails, které jsou cyklistům k dispozici již pátou sezónu. Také online půjčovna kol Qayron www.rezervator.cz/trutnov-trails-vstupuji-do-sve-5-sezony-s-online-pujcovnou-kol-qayron.html se rozhodla těžit výhody z online Rezervátoru. Nenechejte si uniknout příležitost k projetí se na novém trailu s názvem Žiletka, který vede po kraji skály přímo nad řekou. Kola si můžete již dnes rezervovat přes Trutnov Trails půjčovnu kol a využít možnosti platby kartou na rezervačním systému Rezervátor.cz.