Když si kupujete šperk, preferujete jednoduchost, nebo raritu? Mezi konzervativní komponenty patří perličky, pokud se nebojíte barev, co takhle zkusit žíhaný malachit? Ten má navíc léčivé účinky.

Exkluzivní náramek – malachit

Znáte tento krásný kámen? Malachit má sytě zelenou barvu a jeho měňavé odstíny krásně lavírují. Připomíná minarály, které si doma dáváme na stolek, abychom cítili vnitřní klid. Kámen odráží přírodu jako studánka, jejíž hladinu připomíná. Takový náramek malachit exkluziv je například skvostným doplňkem, který upoutá pozornost, ale zároveň není nijak přehnaně extravagantní. Mohou jej nosit ženy, které milují umělecké šperky, stejně tak je vynesou i dámy, které inklinují k přírodě. Navíc, víte že malachit podporuje kreativní myšlení, umělecké cítění, je vhodný k meditaci a utřídí myšlenky? Stačí se zadívat do jeho krásného zbarvení a už jen to vám dodá klid.

Stříbrné náušnice s pravou perlou vám nesmí chybět

Kulička bílého odstínu v chladných či teplých tónech. Vznešenost jí dodává lesk. Perla je tak specifická, že se jí označují i právě odstíny, jistě znáte perleť apod. Jde o výjimečný komponent, klasiku, jež nezevšední. Co si pořídit třeba náušnice? Stříbrné náušnice s pravou říční perlou jsou skvostné. Jde o vkusný šperk, který můžete kombinovat se spoustou outfitů, hodí se k elegantním, ležérním, snesou se i na běžné denní nošení. Působí krásně ve velké společnosti, perlové pecky můžete mít, i když jdete běhat. Kromě prstenů zdobí náramky, náhrdelníky, brože a další zajímavé doplňky. Už víte, jaké kousky si pořídíte nebo čím uděláte radost svým blízkým? Nemusíte kupovat diamanty. I tak najdete klenot, který se klidně stane rodinným dědictvím. Perly nebo malachit mají stabilní hodnotu, takže si pak nemusíte vyčítat, že jste investovali víc peněz do třpytivých libůstek.