Informační technologie jsou pro někoho věda, pro jiného je to zábava. Pokud se o svět IT zajímáte, proč nebýt součástí tohoto světa? Proč nepracovat ve firmě, která se na informační technologie zaměřuje? Dnes už nemusíte pracovat ve firmě, která vás nebaví, kde vás práce nenaplňuje a kde je práce stereotypní. I do práce lze chodit s úsměvem. Pokud nevěříte, staňte se součástí nejen IT světa, ale také součástí týmu U&SLUNO.

Pokud je vám IT svět blízký, pokud už máte nějaké zkušenosti právě s IT, neváhejte a odešlete svůj životopis do firmy U&SLUNO. Právě tato firma hledá novou krev do svého týmu, třeba to jste právě vy, koho firma potřebuje. Aktuální seznam volných pracovních pozic najdete na joinus.cz. Zkuste své štěstí a začněte chodit do práce s úsměvem na rtech.

Co vás čeká?

Čekat na vás bude především příjemný kolektiv a milé pracovní prostředí, v němž se bude skvěle pracovat. Stejně tak na vás bude čekat i pružná pracovní doba, která bude zpestřená vynikající kávou na pracovišti. Rozmanitá práce, která není stereotypní, to je další důvod, proč do firmy životopis zaslat.

I když firma sídlí v Ostravě, nemusíte z Ostravy přímo pocházet. Firma nabízí možnost pracovat formou Home Office, teoreticky tak budete moct pracovat odkudkoli z České republiky. Třešničkou už jsou jen čokoládové středy, které vám překlenutí do druhé poloviny týdne pořádně zpříjemní.

O budoucím zaměstnavateli

Žádný člověk by neposlal životopis do firmy, o které nic neví. Proto si prozraďme to nejdůležitější, co je třeba o potencionálním budoucím zaměstnavateli znát. Firma U&SLUNO je dynamickou, moderní společností zaměřující se na informační technologie a poradenské služby pro retail, logistiku a distribuci. Aktuálně rozšiřuje svůj tým o nové lidi, i vy můžete být součástí týmu.