Na zážitky z firemních teambuildingů se obvykle vzpomíná ještě dlouho po jejich konci. Jsou zásobárnou vtipných událostí a jednou z nejlepších cest, jak stmelit kolektiv a prohloubit vztahy mezi jednotlivými zaměstnanci. O tom, jak je to prospěšné při běžném pracovním životě, není třeba hovořit. Uspořádat ale takový firemní teambuilding pro desítky nebo stovky lidí není nic snadného, vyžaduje to čas a pečlivou práci, na kterou není při standardních pracovních povinnostech čas. Proto se vyplatí svěřit organizaci teambuildingu do rukou externích profesionálů.

Užijete si klid venkova

Skvělou lokalitou pro konání teambuildingu jsou střední Čechy. V klidném prostředí místního venkova se zde nedaleko Brd nachází hotelový resort Equitana s vynikajícím zázemím pro pořádání různých firemních akcí. Z Prahy se sem dostanete za zhruba hodinku a klidné okolní prostředí je pro pořádání takové akce ideální.

Nechte si teambuilding naplánovat od profesionálů

Samotný hotel nabízí velmi komfortní teambuilding ubytování až pro 170 osob, možnost běžného stravování i připravení cateringu a spoustu aktivního i odpočinkového vyžití. S plánováním programu vašeho teambuildingu si také nemusíte dělat starosti, stačí jen, abyste specifikovali, kolik vás přijede a jaké zhruba aktivity si přejete vyzkoušet. Hotel jich totiž nabízí velké množství od vyloženě relaxačních až po takové, které si jen tak sami nevyzkoušíte.

Vyzkoušíte aktivity, ke kterým se jen tak někde nedostanete

Teambuildingové aktivity zde lze provádět jak venku, tak uvnitř, zapojit sportovní a adrenalinové zážitky, odpočinek i tvůrčí činnosti. Z netradičních aktivit jmenujme například bumper ball, aerotrim, bungee running, lukostřelbu, airsoft, několik lanových drah, orientační běh či projížďku na dračích lodích. Všechny činnosti podporují schopnost spolupracovat, ochotu spolehnout se jeden na druhého či poznání svého okolí, což je přesně to, co od teambuildingových akcí očekáváte. Jako oddych od aktivního vyžití pak můžete využít místní wellness s mnoha procedurami nebo projížďku v jezdeckém sedle.

Ať už plánujete jednodenní teambuilding, či akci na více dní, na www.equitana.cz najdete vše potřebné pro ubytování pro teambuilding, informace o jednotlivých aktivitách a fotografie, které vás k návštěvě hotelu zajisté přesvědčí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup