Rádi byste nechali zviditelnit Vaše firemní služby či výrobky? Pak neváhejte a vsaďte na světelnou reklamu. Světelná reklama je považována za jeden z nejpůsobivějších reklamních prostředků. Světelná reklama zaujme také ve večerních hodinách a ve špatném počasí. Světelné reklamy si všimnou kolemjdoucí také v dešti. K výrobě světelné reklamy se nejčastěji používají plastové či hliníkové materiály. Společnost Marksimon Vám ráda vyhotoví světelnou reklamu nejrůznějších tvarů i velikostí. Více informací o světelné reklamě se dočtete zde www.marksimon.cz/vyroba-reklamnich-produktu/svetelne-panely/.

Světelnou reklamu lze vyrobit jednostrannou i oboustrannou. Použít lze také koncept laserového řezání plastu. Při rozhodování, kterou variantu světelné reklamy zvolíte, hraje podstatnou roli plánované umístění reklamy. Společnost Marksimon přináší klientům bohaté možnosti technického provedení, barevnosti i velikostí. Velmi oblíbená je také světelná reklama v neonovém provedení či LED osvětlení. Samozřejmostí je rovněž odborná montáž a zapojení světelných reklam na Vámi zvolené prostory. Nejlépe světelná reklama vynikne na střeše budov. Umístit ji tedy můžete například na střechu výrobních hal či sídel Vašich poboček.

Společnost Marksimon se věnuje také výrobě propagačních a reklamních stánků, jimž se v oboru reklamy přezdívá také shop in shop. Koncept shop in shop neboli obchod v obchodě umožňuje vlastníkům určité značky umístit svou prodejní plochu do jiného obchodu. Obvykle jde o prodejní plochy, které se věnují propagaci pouze sekundárním produktům dané společnosti.  Společnost  Marksimon umí vyrobit reklamní stránky z plexiskla, dřeva i kovu.