Trápíte se prodejem starého vozidla či autovraku po bouračce a nedaří se vám najít seriózního kupce? Bývá to složitější, než se domníváme. Bazary ani online bazary obvykle nezafungují podle našich představ, prodej se táhne, či zcela stagnuje. Máme pro vás řešení. Je jím služba Zahotove.cz.

Už si se svým starým vozidlem nedělejte těžkou hlavu. Prodej auta na náhradní díly nebyl nikdy tak snadným. Firma ZAHOTOVÉ přišla se službou, kterou majitelé starých vozidel poptávali již dlouho. Pomáhá jim zlikvidovat staré vozidlo rychle a jednoduše, navíc podle zákona a bez rizika držet záruku na odprodaném automobilu.

Zahotove.cz funguje skutečně za hotové

O seriózním přístupu firmy svědčí i fakt, že služba Zahotove.cz vykupuje automobily s platbou na ruku. Nečekáte, než vám dojdou peníze na účet, zatímco automobil již dávno nemáte u sebe. Ve chvíli převzatí automobilu dostáváte na ruku peníze, na kterých jste se s firmou domluvili. Takto firma vykupuje automobily skutečně v jakémkoliv stavu. Dokonce autovraky. Následně jsou pak auta využita na náhradní díly.

Ekologická likvidace jako samozřejmost

Zákon po nás jednoznačně vyžaduje zlikvidovat každý automobil ekologicky. I tím si řada majitelů vozů láme hlavu. Už jen odvézt autovrak do firmy, která se na ekologickou likvidaci specializuje, není levné. U firmy ZAHOTOVÉ je to jiné. Zlikvidovat vozidlo vás nestojí vůbec nic. Firma si jej odveze na vlastní náklady, a to již druhý den poté, co firmu kontaktujete. Navíc, jak bylo dříve řečeno, za svůj starý vůz ještě něco dostanete, protože firma posoudí využitelnost náhradních dílů a na ruku vám vyplatí příslušný obnos.

Jak na nejrychlejší zlikvidování starého vozidla?

Každý den, kdy nám doma stojí staré auto, ukrajuje z rodinného rozpočtu. Musíme totiž za něj platit zákonnou pojistku až do chvíle, kdy jej neodhlásíme z evidence, a nakonec i z platby zákonného pojištění. Služba Zahotove.cz vás je těchto nákladů schopna zbavit do 24 hodin. Dnes zavoláte, zítra prodáte na součástky a dostanete potvrzení o ekologické likvidaci. Ihned pak lze auto odhlásit z evidence i z platby pojištění.