Moderní domácnosti jsou plné nejrůznějších spotřebičů, které nám usnadňují život. Spotřebiče jsou věci, které vyžadují ke svému provozu  určitou energii. Bez těchto pomocníků si život a práci v kuchyni či domácnosti ani neumíme představit a bereme je za samozřejmé.

Ve chvíli, kdy pořizujeme nový spotřebič, zajímá nás jeho pořizovací cena, ale často přehlížíme fakt, že nejde o konečný náklad. Tyto náklady je nutné připočítat, protože s provozem spotřebiče úzce souvisí. Tyto náklady se projeví každý měsíc v podobě částky, kterou musíte uhradit dodavateli energií.

Jakmile složenku obdržíte, zcela jistě jdete a prostě ji zaplatíte, aniž byste  řešili, proč platíte tak vysokou částku. Důvod  je prostý: nemáte zkrátka na výběr. Z toho důvodu je zde Energetická kancelář. Firma, která vám  pomůže ušetřit desítky procent nákladů  na elektřinu, plyn nebo tuhá paliva. Stejně tak vám  pomůže s výběrem a montáží kotle, i s vyřízením kotlíkové dotace. Nabídka není časově omezena a je určena pro široké spektrum  žadatelů. Nezávazné informace získáte na tel. čísle: 552 319 955 nebo na emailu info@ek.cz. Navštívit můžete také webové stránky, případně si přečíst více detailů o činnosti Energetické kanceláře zde.

 

 

 

 

Sdílejte
Další článekCeny bytů podle jejich lokality