V posledních několika letech dochází k poměrně výrazným změnám na trhu práce, přičemž některé pozice jsou vlivem automatizace na ústupu, ovšem naopak se otevírají nové pracovní příležitosti. Pokud jste se ocitli v podobné situaci, přišli jste o práci, případně vás ta dosavadní nenaplňuje a přemýšlíte nad tím, jakým směrem se ubírat, vyzkoušejte kurz personalistiky. Začněte pracovat ve vskutku atraktivním oboru.

Občas každý potřebuje nějakou změnu. Velké oblíbenosti se těší kurzy personalistiky, ostatně není se čemu divit, protože na personální oddělení jsou kladeny stále vyšší nároky. Spousta společností si uvědomuje, jak důležité je mít kvalitní personalistku.

Co zahrnují kurzy personalistiky?

Pokud vás zajímají kurzy pro personalisty, rozhodně neprohloupíte, protože se naučíte pracovat s čísly a statistikami. Počítejte však s tím, že se dostanete do každodenního kontaktu s lidmi. Po absolvování rekvalifikačního kurzu se opět zapojíte do pracovního procesu a najdete uplatnění především ve větších společnostech. Personalistek je aktuálně nedostatek, navíc samotná pozice je velice dobře placená.

Kurzy se pořádají v různých městech a zaberou vám zpravidla několik týdnů, během nichž si osvojíte potřebnou problematiku. Po absolvování získáte osvědčení o rekvalifikaci, které můžete potom předložit třeba na pracovním pohovoru.

Pro koho je školení HR vhodné?

Jestliže se chcete zúčastnit školení HR, stačí se na něj přihlásit a můžete se pustit do vzdělávání. Rekvalifikace je ideální volbou pro všechny, kteří jsou dlouho na trhu práce a tápají v tom, co vlastně chtějí dělat. Kurz může absolvovat kdokoliv, koho neuspokojuje současné zaměstnání a nebrání se novým příležitostem.

Tak neváhejte a přihlaste se na kurzy a školení. Udělejte něco pro sebe.